GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 17036383
nr 1703 6383
Skålar
Keramik, 2 st + vas, bland annat Wallander. Höjd: 7-20 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 26 maj 2025
kl 19:22:37
Tilgman Keramik